Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Oblastní a regionální souboje (OK, KK)

Formulář přihlášky naleznete po přihlášení do adminu. K tomu budete potřebovat přihlašovací jméno školy a heslo. Tyto dva údaje zná garant projektu na vaší škole. Pokud si s registrací z nějakého důvodu nevíte rady, kontaktujte nás prosím na mailu viceboj@olympic.cz či telefonu 720 402 199.

Podmínkou uspořádání akce je účast minimálně 3. základních škol. Pokud nebude naplněna tato podmínka, pořadatel akce si vyhrazuje právo akci zrušit. Přihlášení na oblastní souboje bude možné přes admin

Oblastní soutěže



Okres Kraj Datum Místo konání Pořadatel Propozice Výsledky
Ústí nad Labem Ústecký kraj 16.02.2024 ZŠ Mírová
Mírová, Ústí nad Labem
DANA FINKOVÁ
dpsotova@seznam.cz, 724830561
 
Jihlava Vysočina 20.02.2024 ZŠ E. Rošického
E. Rošického 2,   Jihlava
JONATAN HANA
jonatan.hana@seznam.cz, 607186192
 
Karlovy Vary Karlovarský kraj 29.02.2024 Hala míčových sportů
Západní 1812/73, Karlovy Vary
KAREL DANÍČEK
k.danicek@seznam.cz, 605288372
Přihlásit
Cheb Karlovarský kraj 01.03.2024 Sportovní hala Lokomotiva Cheb
U Stadionu 1295/1, 35002 Cheb
RADOVAN FRIEDEL
Radovan.Friedel@seznam.cz, 604619852
Přihlásit
Hodonín Jihomoravský kraj 05.03.2024 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou 461 , Velká nad Veličkou
FRANTIŠEK FRÝDECKÝ
frantisek.frydecky@zsvelka.cz, 725745633
Přihlásit
Svitavy Pardubický kraj 06.03.2024 ZŠ Palackého
Palackého 1351, Moravská Třebová
ROMAN CÁPAL
capalr@2zsmtrebova.cz, 601240861
Přihlásit
Frýdek-Místek Moravskoslezský kraj 06.03.2024 ZŠ Lesní
Lesní 190, Jablunkov
RENÉ PILCH
reno.pilch@gmail.cz, 774302730
Přihlásit
Pardubice Pardubický kraj 07.03.2024 ZŠ Bratranců Veverkových
Bratranců Veverků 866, Pardubice
KAMILA KOHOUTOVÁ
kohoutova.kamila@zsbrve.cz, 734169023
Přihlásit
Ostrava-město Moravskoslezský kraj 07.03.2024 ZŠ Dvorského 1
Dvorského 1, Ostrava
Petr Tomis
petr.tomis@zsdvorskeho.eu, 736452829
Přihlásit
Karviná Moravskoslezský kraj 08.03.2024 Sportovní hala Slavie
Asrtonautů 859/2, Havířov
MARTINA KUČOVÁ
oncova@seznam.cz, 777300888
Přihlásit
Příbram Středočeský kraj 12.03.2024 Sportovní hala G a SOŠE Sedlčany
Nádražní 90, Sedlčany
STANISLAVA JELENOVÁ
jelenova@centrum.cz, 724252800
Přihlásit
Praha 6 Hlavní město Praha 12.03.2024 Zš Červený Vrch
Alžírská 680/26, Praha 6-Vokovice
KAROLÍNA ČURDOVÁ
curdova@zscvrch.cz, 775370343
Přihlásit
Jindřichův Hradec Jihočeský kraj 14.03.2024 ZŠ Vajgar 692 J. Hradec
ZŠ Vajgar 692 , Jin.Hradec
OTAKAR KINŠT
skokjh@quick.cz, 606934098
Přihlásit
Brno-venkov Jihomoravský kraj 15.03.2024 Sportovní hala Ivančice
Rybářská 1202, Ivančice
TOMÁŠ CHYTKA
t.chytka@zstgmivancice.cz, 732711776
Přihlásit
Kladno Středočeský kraj 19.03.2024 městský stadion Sletiště
Sportovců 456, Kladno
IRENA ŠTEMBEROVÁ
sgstemberova@seznam.cz, 775188855
Přihlásit
Praha 8 Hlavní město Praha 20.03.2024 Zš Mazurská
Svidnická 1a/ 599, Praha 81 – Troja
KAMILA ZÁTOPKOVÁ
kamila.zatopkova@mazurska.cz, 607129186
Přihlásit
Havlíčkův Brod Vysočina 21.03.2024 Sportovní hala TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Ledečská 3028, Havlíčkův Brod
ROMAN MACHÁLEK
roman.machalek@centrum.cz, 604238438
Přihlásit
Plzeň-město Plzeňský kraj 22.03.2024 11. Zš Plzeň
Baarova 31, Plzeň
LUKÁŠ KRÁLOVEC
lukaskralovec@gmail.com, 604936680
Přihlásit
Plzeň-sever Plzeňský kraj 25.03.2024 Zš Horní Bříza
Tř. 1. máje 210, 330 12 Horní Bříza
Lucie Řičicová
ricicoval@zshornibriza.cz, 608276257
Přihlásit
Mladá Boleslav Středočeský kraj 26.03.2024 8.zš Mladá Boleslav
Vaclavkova 1040, Mladá Boleslav
JAKUB ČERNÝ
cerny@skoladebr.cz, 724760659
Přihlásit
Rokycany Plzeňský kraj 26.03.2024 Zš Jižní Předměstí, Rokycany
Čechova 855, 337 01 Rokycany, Rokycany
MAREK DRAPÁK
drapak@zsjiznipredmesti.cz, 608953000
Přihlásit
Zlín Zlínský kraj 26.03.2024 Zš Mánesova
Mánesova 908, Otrokovice
Miroslav Schejbal, Vlastimil Bukovjan
schejbal@zsotrman.cz, 731029210
Přihlásit
Jablonec nad Nisou Liberecký kraj 27.03.2024 ZŠ Desná v Jiz. horách, okr. Jablonec n/N
Krkonošská 613, Desná v Jiz. horách
MICHAELA KONOPKOVÁ
misa.vdovi@seznam.cz, 604433675
Přihlásit
Brno-město Jihomoravský kraj 27.03.2024 ZŠ Arménská
Arménská 21, Brno
JAROMÍR KREJČÍ
jaromir.krejci@zsarmenska.cz, 733241344
Přihlásit
Znojmo Jihomoravský kraj 02.04.2024 ZŠ Prokopa Diviše
Ke Škole 569/15, Znojmo
LENKA PAVLÍKOVÁ
Lenka.Pavlikova@zsprim.cz, 723967105
Přihlásit
Praha 9, 14 Hlavní město Praha 03.04.2024 Zš Gen. Janouška
Gen. Janouška 1006 , Praha 14
DANA HORTOVÁ
Dana.Hortova@seznam.cz, 604251241
Přihlásit
Sokolov Karlovarský kraj 04.04.2024 Zš Běžecká, Sokolov
Boženy Němcové 1784, Sokolov
LENKA KALOUDOVÁ
lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101
Přihlásit
Kutná Hora Středočeský kraj 04.04.2024 ZŠ Sadová
Sadová 1756, Čáslav
VOJTA VONDRA
vondra@sadovka.cz, 723643295
Přihlásit
Vyškov Jihomoravský kraj 04.04.2024 ZŠ Školní 710
Školní 710, Bučovice, Bučovice
Jan Kopáček
kopinekk@seznam.cz, 603743075
Přihlásit
Jičín Královehradecký kraj 05.04.2024 ZŠ Poděbradova
Poděbradova 18, Jičín
ZLATA OPICOVÁ
opicova@3zs.jicin.cz, 608307976
Přihlásit
Přerov Olomoucký kraj 05.04.2024 ZŠ Struhlovsko 1795
atletický stadion SK Hranice, Hranice l - město
MAREK HAŠA
marek.hasa@stru.hranet.cz, 604647253
Přihlásit
Tachov Plzeňský kraj 05.04.2024 Sport.areál Tj Slavoj Tachov
Pobřežní ul., Tachov
HELENA MUCHOVÁ
muchova.h@centrum.cz, 774654378
Přihlásit
Písek Jihočeský kraj 08.04.2024 Zš E.Beneše
Mírové nám. 1466, Písek
JARDA CHVAL
chval@zsebenese.cz , 605040294
Přihlásit
Tábor Jihočeský kraj 09.04.2024 Zš Zborovská
Zborovská 2696, Tábor
PETR VAŠÍČEK
zstabor@seznam.cz, 774747687
Přihlásit
Vsetín Zlínský kraj 09.04.2024 ZŠ Křižná 167, Val. Meziříčí
Křižná 167, Valašské Meziříčí
RENATA HORVÁTHOVÁ
renhor@centrum.cz, 777270462
Přihlásit
Praha 10, 22 Hlavní město Praha 10.04.2024 Zš U Obory
Vachkova 630, Uhříněves
JIŘÍ JANEČEK
janecek@dumum.cz, 734760683
Přihlásit
Děčín Ústecký kraj 10.04.2024 ZŠ Edisonova
Edisonova 2821, Varnsdorf
STANISLAV HOCKO
hockst@gymrumburk.cz, 728569287
Přihlásit
Praha 20 Hlavní město Praha 11.04.2024 Zš Chodovická
Chodovická 2250, Praha 20
JIŘINA LIŠKOVÁ
liskova@fzschodovicka.cz, 603525444
Přihlásit
Prostějov Olomoucký kraj 11.04.2024 ZŠ Melantrichova
Melantrichova 60, Prostějov
LENKA STOJANOVÁ
l.stojanova@seznam.cz, 724283807
Přihlásit
Klášterec nad Ohří Ústecký kraj 12.04.2024 ZŠ Petléřská
Petlérská, Klášterec nad Ohří
MARTINA NOVÁKOVÁ
Macek.Martina@seznam.cz, 606327283
Přihlásit
Uherské Hradiště Zlínský kraj 12.04.2024 ZŠ Pod Vinohrady
Za Humny 1420, Uherský Brod
ZDENĚK MOŠTĚK
mostek@zsvin.cz, 603335689
Přihlásit
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 15.04.2024 ZŠ Pohořská
Pohořská 8, pátek
JAN JURSÍK
jan.jursik@centrum.cz, 603965141
Přihlásit
Most Ústecký kraj 16.04.2024 ZŠ Most
Václava Talicha, Most
LIBOR HUBÁČEK
Hubacek.Libor@seznam.cz, 702707579
Přihlásit
Strakonice Jihočeský kraj 16.04.2024 Zš Dukelská
Dukelská 166, Strakonice
PAVLINA SOSNOVÁ
sosni@seznam.cz, 725 502 043
Přihlásit
Praha 5, 13 Hlavní město Praha 17.04.2024 Fzš Trávníčkova
Trávníčkova 1744, Praha 5 - Stodůlky
HELENA VODSLOŇOVÁ
h.vodslonova@seznam.cz, 605939324
Přihlásit
Louny Ústecký kraj 17.04.2024 ZŠ Postoloprty
Draguš 581, Postoloprty
SCHUBERTOVÁ MONIKA
monika.schubertova@seznam.cz, 608140130
Přihlásit
Hradec Králové Královehradecký kraj 17.04.2024 ZŠ a MŠ Štefcova
Štefcova 1092, Hradec Králové
SYLVA PROKOPOVÁ
sylva.prokopova@gmail.com, 732740251
Přihlásit
Praha 11, 12 Hlavní město Praha 18.04.2024 Sportovní hala Jedenáctka VS
Mírového hnutí 3, Praha 11
NATAŠA CHVÁTALOVÁ
natasa.chvatalova@centrum.cz, 737106584
Přihlásit
Náchod Královehradecký kraj 18.04.2024 Police nad Metují
Na Babí 190, Police nad Metují
JANSA PETR
jansapetr@seznam.cz, 608122819
Přihlásit
Olomouc Olomoucký kraj 18.04.2024 Atletický stadion
17. listopadu 3, Olomouc
ALEXANDRA MICHALCOVÁ
michalcova@zsgorkeho.cz, 724814180
Přihlásit
Nymburk Středočeský kraj 18.04.2024 Základní škola T.G. Masaryka Poděbrady
Školní 556, Poděbrady
MARCELA VORLÍČKOVÁ
vorlickova@zstgmpodebrady.cz, 774734404
Přihlásit
Teplice Ústecký kraj 19.04.2024 ZŠ Maršovská
Maršovská 1575/1, Teplice
JAKUB WIEDNER
jakub.wiedner@gmail.com, 723505475
Přihlásit
Praha 15 Hlavní město Praha 19.04.2024 Zš Hostivař
Kozinova, Praha 15
TEREZA BEZDĚKOVÁ
terezab@atlas.cz, 723912877
Přihlásit
Trutnov Královehradecký kraj 19.04.2024 ZŠ Mládežnická
Mládežnická 536, Trutnov
JIŘÍ ŠEMBERA
jiri.sembera@zsmltu.cz, 721375716
Přihlásit
Břeclav Jihomoravský kraj 19.04.2024 ZŠ Velké Bílovice
Břeclav
František Juráš
juras@zsvelkebilovice.cz, 777984373
Přihlásit
Praha 1 Hlavní město Praha 22.04.2024 Sportovní areál Masná
Masná ul., Praha 1
DAGMAR WEGNEROVÁ
dagmar.wegnerova@seznam.cz, 777211805
Přihlásit
Praha 2 Hlavní město Praha 22.04.2024 ZŠ na Smetance
Na Smetance 1, Praha 2
JANA KNAPOVÁ
jana.knapova@nasmetance.cz, 608974758
Přihlásit
Mělník Středočeský kraj 22.04.2024 ZŠ J.Matiegky
Pražská 2817, Mělník
JIŘINA LIPTÁKOVÁ
jirinaliptakova@seznam.cz, 604255005
Přihlásit
Ústí nad Orlicí Pardubický kraj 22.04.2024 ZŠ Masarykova
Klášterec nad Orlicí 176, Klášterec nad Orlicí
YVONA FRANKOVÁ
fryvona@seznam.cz, 605517198
Přihlásit
Český Krumlov Jihočeský kraj 23.04.2024 Zš Kaplice, Školní
Školní 226, Kaplice
VLADIMÍR KRATOCHVÍL
kratvl@seznam.cz, 724276055
Přihlásit
Rakovník Středočeský kraj 23.04.2024 Sokolovna Rakovník
Tyršova , Rakovník
MONIKA BECHNEROVÁ
monikabechnerova@seznam.cz, 732539284
Přihlásit
Pelhřimov Vysočina 23.04.2024 ZŠ Humpolec, Hradská
Hradská 894, Humpolec
JITKA BERÁNKOVÁ
jitkaberi@seznam.cz, 737740802
Přihlásit
Šumperk Olomoucký kraj 23.04.2024 ZŠ Mohelnice
Vodní 27 , Mohelnice
ALENA SEDLÁŘOVÁ
alena.sedlar@seznam.cz, 734836067
Přihlásit
České Budějovice Jihočeský kraj 24.04.2024 Zš a MŠ Kubatova
Kubatova 2202/1 , České Budějovice
LIBOR KOCIÁN
lkocian@zskucb.cz, 737781911
Přihlásit
Beroun Středočeský kraj 24.04.2024 TJ Lokomotiva Beroun
Tyršova 85, Beroun-Město
IVAN SOUČEK
reditel@jzs.cz, 724321752
Přihlásit
Žďár nad Sázavou Vysočina 24.04.2024 ZŠ Palachova
Palachova 2189/35, Žďár nad Sázavou
ZBYNĚK KALINA
kalina@activezdar.cz, 604100234
Přihlásit
Jeseník Olomoucký kraj 24.04.2024 ZŠ Jeseník, Nábřežní  
Nábřežní 413, Jeseník
SVATOPLUK SEKANINA
svatopluk.sekanina@zsjesenik.cz, 731406073
Přihlásit
Prachatice Jihočeský kraj 25.04.2024 Stadion Prachatice
Národní 1018, Prachatice II
JAROSLAV FRNOCH
jaroslavfrnoch@seznam.cz, 606544825
Přihlásit
Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj 25.04.2024 ZŠ Rychnov nad Kněžnou
Masarykova 563, Rychnov nad Kněžnou
JEHLIČKA RADEK
radek.jehlicka@seznam.cz, 604551274
Přihlásit
Turnov Liberecký kraj 25.04.2024 atletický stadion Turnov
Skálova 207, Turnov
TOMÁŠ ZAKOUŘIL
info@ponorkaturnov.cz, 603293957
Přihlásit
Kroměříž Zlínský kraj 25.04.2024 Atletický klub
Vrchlického 2899, Kroměříž
ALENA ZBOŘILOVÁ
zborilenka@centrum.cz, 774511948
Přihlásit
Praha 4 Hlavní město Praha 26.04.2024 Zš Jitřní
Jitřní 8, Praha 4
DANIELA BäRTLOVÁ
danabar@seznam.cz, 737131056
Přihlásit
Třebíč Vysočina 26.04.2024 TJ Spartak Třebíč
Manželů Curieových 1112, Třebíč
DAVID HORT
david.hort@email.cz, 732513090
Přihlásit
Bruntál Moravskoslezský kraj 26.04.2024 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
Jelínkova 1, Rýmařov
KAREL TOMAN
toman.kaja@seznam.cz, 605402594
Přihlásit
Litoměřice Ústecký kraj 29.04.2024 ZŠ Ladova
Ladova 5, Litoměřice 
VÁCLAV ČERVÍN
reditel@zsladovaltm.cz, 725625280
Přihlásit
Chrudim Pardubický kraj 29.04.2024 ZŠ Resslova
Resslova 603, Hlinsko
PAVEL NOVÁK
pavel.novak99@centrum.cz, 777322568
Přihlásit
Plzeň-jih Plzeňský kraj 29.04.2024 Zš Nepomuk
Školní 546, 335 01 Nepomuk
PAVEL PELCR
pavel.pelcr@zsnepomuk.cz, 732436151
Přihlásit
Česká Lípa Liberecký kraj 30.04.2024 Základní škola
Školní 437, Zákupy
ČESTMÍR KOPŘIVA
kopriva@zszakupy.cz, 721746302
Přihlásit
Praha-východ Středočeský kraj bude upřesněno 3.ZŠ U říčanského lesa
Školní 2400, Říčany
MONIKA DOBEŠOVÁ
monika.dobesova@zs.ricany.cz, 721230049
Přihlásit
Opava Moravskoslezský kraj bude upřesněno ZŠ Englišova
ZŠ Englišova 82, Opava
DAVID BEDNÁŘ
david.bednar@seznam.cz, 606453124
Přihlásit


Regionální soutěže



Kraj Datum Místo konání Pořadatel Propozice Výsledky
Středočeský kraj 03.05.2024 Atletický stadion - Čáslav
Vodranty 1664, 286 01 Čáslav-Nové Město
VOJTA VONDRA
vondra@sadovka.cz, 723643295
Přihlásit
Středočeský kraj 07.05.2024 Atletický stadion Slaný
Lacinova 1720, Slaný
RADOMÍR JÁNSKÝ
radomir.jansky@centrum.cz, 602234810
Přihlásit
Olomoucký kraj 09.05.2024 Atletický stadion SK Hranice
ZŠ Struhlovsko 1795,753 01 Hranice
MAREK HAŠA
marek.hasa@stru.hranet.cz, 604647253
Přihlásit
Vysočina 10.05.2024 TJ Spartak Třebíč
Manželů Curieových 1112, Třebíč
David Hort
david.hort@email.cz, 732513090
Přihlásit
Jihomoravský kraj 13.05.2024 Stadion - AC Moravská Slavia Brno
Vojtova 541, Brno
ŠÁRKA KAŠPÁRKOVÁ
kasparkova@olympic.cz, 736643668
Přihlásit
Jihočeský kraj 14.05.2024 Stadion MÍR
U Stadionu Míru 1579, Tábor
PETR VAŠÍČEK
vasicek.petr@zszborovska.cz, 774747687
Přihlásit
Praha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13 15.05.2024 FTVS - areál
FTVS - areál
DANA BÄRTLOVÁ
danabar@seznam.cz, 737131056
Přihlásit
Praha 9, 10, 11, 12 ,14 ,15, 20 16.05.2024 FTVS - areál
FTVS - areál
DANA BÄRTLOVÁ
danabar@seznam.cz, 737131056
Přihlásit
Ústecký kraj 17.05.2024 Atletický stadion Klášterec nad Ohří
Stadion 356, Klášterec nad Ohří
MARTINA NOVÁKOVÁ
macek.martina@seznam.cz, 606327283
Přihlásit
Královehradecký kraj 20.05.2024 ZŠ a MŠ Štefcova, Hradec Králové
Štefcova 1092, Hradec Králové
SYLVA PROKOPOVÁ
sylva.prokopova@gmail.com, 732740251
Přihlásit
Pardubický kraj 21.05.2024 ZŠ Palackého, Moravská Třebová
Palackého 1351, Moravská Třebová
ROMAN CÁPAL
capalr@2zsmtrebova.cz, 603849095
Přihlásit
Liberecký kraj 22.05.2024 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
Pionýrů 141, Stráž pod Ralskem
ROBIN HORÁČEK
robin.horacek@seznam.cz, 606373120
Přihlásit
Karlovarský kraj 23.05.2024 Stadion Ostrov nad Ohří
Jáchymovská 1, Ostrov nad Ohří, 363 01
KAREL DANÍČEK
k.danicek@seznam.cz, 605288372
Přihlásit
Plzeňský kraj 24.05.2024 Sport. areál Tj Slavoj Tachov
Pobřežní 1656, 347 01 Tachov
ZDENĚK HNÁT
zhnat@centrum.cz, 731159474
Přihlásit
Moravskoslezský kraj 29.05.2024 ZŠ M. Kudeříkové , Havířov
M. Kudeříkové 14, Havířov
Martina Kučová
oncova@seznam.cz, 777300888
Přihlásit
Zlínský kraj 30.05.2024 Sportovní areál TJ Jiskra, Atletický stadion
Sport. Areál TJ Jiskra 1297, Otrokovice
Miroslav Schejbal
schejbal@zsotrman.cz, 731029210
Přihlásit