Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Od Olympijského víceboje mezi lyžařská esa. Lyžař Zabystřan kráčí po olympijské cestě

Posedával u svahu, mlha ho nechtěla na ledovec pustit. A tak tehdy prvňáček Jan Zabystřan vytáhl z batohu písanku a pod dohledem své maminky poctivě cvičil písmenka. Kolem deváté nakonec slunko ukázalo svou vlídnou tvář. Písanka zmizela v batohu a malý Honzík na sjezdovce. Od té doby uplynulo mnoho let, dnes šestadvacetiletý kluk ze severu Čech se později na světovém šampionátu prosadil mezi dospěláckou elitou. V alpské kombinaci vybojoval deváté místo. „Strašná spokojenost,“ zářil v cíli.

Rozjeďte se školáky zimu na běžkách s ČEZ SkiTour a získejte slevu na startovném!

Seriál ČEZ SkiTour, největší série závodů v běhu na lyžích v Česku, nabízí vám i vašim žákům ideální způsob na strávení zimního víkendu. Závody nabídnou atmosféru, zábavu a díky vyhřívanému zázemí i bezkonkurenční komfort. Domluvte se s žáky a vydejte se vstříc společným zážitkům na čerstvém horském vzduchu v rámci některého ze šesti závodů po celém Česku. Pokud vás bude dost, získáte exkluzivní AŽ 40% SLEVU na startovném pro všechny!