Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Vylosováno! Čtrnáct škol se může těšit na olympijský trénink se známým sportovcem

Pod dohledem sportovních manažerů Sazka Olympijského víceboje a Terezy Vyhnálkové ze společnosti Sazka vylosovali ve čtvrtek 7. února olympijský vítěz David Svoboda a vítězka deaflympiády Lenka Matoušková v každém kraji České republiky jednu školu, kam již během února vyrazí tým Sazka Olympijského víceboje na olympijský trénink s ambasadory. Současně bylo vylosováno pět speciálních škol, které se mohou těšit na Sportovní den v rámci Paralympijské výzvy .

Hybridní Toyoty budou přivážet sport do škol

Toyota Central Europe-Czech, nový partner Českého olympijského týmu, se stala také partnerem Sazka Olympijského víceboje. „Pro nás v Toyotě je pohyb základem, a tím nemám na mysli jen automobily. Filozofií naší značky je mobilita, která přesahuje svět aut a pomáhá lidem po celém světě překonávat výzvy nebo i případná postižení. Podpora projektu, jehož heslo je „rozhýbejme české děti“ a který nezapomíná ani na handicapované, je pro nás tedy přirozená,“ říká Petr Korecký, šéf marketingu Toyota Central Europe-Czech.

Přednášky, sport i moře srandy. Učitelé se na společném kempu potkali už po deváté

Zápolení v badmintonu, stolním tenisu, biatlonu, házené či vědomostech z historie sportu – i takový program čekal na garanty Sazka Olympijského víceboje. V areálu Břve v Hostivicích se znovu sešli učitelé tělesné výchovy ze základních škol na společném kempu, Český olympijský výbor je sezval už po deváté. „Kapacita byla zcela naplněna, nezbylo ani jedno volné místo. Přijeli učitelé z celé republiky,“ říká šéf projektu Richard Adamec.

Talentovaní školáci i olympijské legendy. Finále Odznaku všestrannosti láká také na doprovodný program

Chcete vidět sportovat ty nejtalentovanější školáky a strávit příjemný čas v pěkném sportovním areálu? Máte šanci 6. a 7. září, kdy se v Brně na stadionu pod Palackého vrchem koná republikové finále Odznaku všestrannosti Sazka Olympijského víceboje. Nebude chybět bohatý doprovodný program ani autogramiáda olympioniků. Vstup do areálu i na doprovodné akce je zdarma.