Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Druhá Olympijská výzva ve znamení her! Zapojte se a vyhrajte.

Druhá Olympijská výzva je tady, tentokrát ve znamení her! Zpestřete si s dětmi podzimní měsíce fotbalem, volejbalem, nebo třeba vybíjenou a soutěžte k tomu o skvělé ceny. Ukažte nám, jaká hra vás zaručeně rozhýbe, a druhá z pěti Olympijských výzev je vaše.

Druhá Olympijská výzva ve znamení her! Zapojte se a vyhrajte.

O co se soutěží?

Hlavní výhrou jsou vstupenky na Olympijský festival, který se bude konat v okolí krásného jezera Most. Po dobu olympijských her v Paříži zde bude možné zažít spoustu zábavy, vyzkoušet si celou řadu sportovních disciplín a také potkat naše olympijské medailisty. Školy, které splní všech pět Olympijských výzev, se dostanou do slosování o celkem 150 volných vstupenek na tuhle jedinečnou sportovní akci. Za každou splněnou výzvu navíc získáte 100 zlaťáků, které se započítají na vaše konto v Odměnách pro garanty

A o čem je tato výzva?

Motivovat děti ke sportu může být někdy oříšek. Probuďme proto u nich radost z pohybu hrou, ať už při tělocviku, zájmovém kroužku nebo ve sportovním oddíle. Děti v sobě mají přirozenou soutěživost, týmového ducha i chuť se hýbat, kterou zábavné hry v partě vrstevníků skvěle podpoří.

Jakou aktivitu vybrat? Kreativitě se meze nekladou! Nechte děti, ať samy hru vymyslí nebo třeba uspořádají závody pro mladší žáky. Jedeme v tom společně, takže do hry se mohou zapojit nejen děti, ale i učitelé a rodiče. Nezáleží přitom, jestli vaši svěřenci bravurně ovládají fotbal či volejbal, nebo si raději zahrají na mrazíka. Hlavní je, že se hýbou s radostí.

Jak na to? Postup je jednoduchý!

    ·Přihlaste se do adminu

    ·V sekci AKCE vyberte „Olympijské výzvy“

    ·Klikněte na tlačítko „Chci se zapojit“

    ·Nahrajte fotku k této k výzvě

Je jen na vás učitelé, jak se s tím poperete. Zařaďte do hodiny tělocviku jakoukoliv hru, vyfoťte žáky při hře a nahrajte fotku do adminu. Druhou Olympijskou výzvu můžete plnit od 1.10. do 30. 11. 2023, tak neváhejte, ať nepřijdete o šanci dostat se do slosování o hlavní výhru.

Pojďte do toho s námi, každý pohyb se počítá!

Chci se zapojit »