Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Druhá Olympijská výzva má své vítěze. Třetí výzva stále probíhá!

Ve znamení her probíhala druhá Olympijská výzva. S dětmi jste si během podzimních měsíců mohli vyzkoušet například fotbal, volejbal, vybíjenou nebo kteroukoli jinou hru dle vašich školních podmínek.

Druhá Olympijská výzva má své vítěze. Třetí výzva stále probíhá!

A o se v celkem pěti Olympijských výzvách soutěží?

Hlavní výhrou jsou vstupenky na Olympijský festival, který se bude konat v okolí krásného jezera Most. Po dobu olympijských her v Paříži zde bude možné zažít spoustu zábavy, vyzkoušet si celou řadu sportovních disciplín a také potkat naše olympijské medailisty. Školy, které splní všech pět Olympijských výzev, se dostanou do slosování o celkem 150 volných vstupenek na tuhle jedinečnou sportovní akci. Za každou splněnou výzvu navíc získáte 100 zlaťáků, které se započítají na vaše konto v Odměnách pro garanty.

Cílem je, aby se děti hýbaly s radostí. Nezáleží přitom, jestli vaši svěřenci bravurně ovládají fotbal či volejbal, nebo si raději zahrají na Mrazíka. Proto jsme ve druhé výzvě vybrali tři školy, které za svou aktivitu získají trička pro děti, pastelky, křídy, voskovky, propisky, penál a pro učitele tričko a GS Condro.

Oceněné školy:
ZŠ Chrast, okr. Chrudim
Základní Škola Ostrava-Stará Bělá
ZŠ Ostrava - Zábřeh, Kpt. Vajdy