Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Děti překážkové dráhy milují! Zkuste čtvrtou Olympijskou výzvu

Čas letí, a to také znamená, že pro vás máme v pořadí už čtvrtou Olympijskou výzvu. Vytvořte a zrealizujte překážkovou dráhu, klasickou, opičí nebo netradiční. Venku nebo vevnitř – záleží je na vás, jakou formu zvolíte.

Děti překážkové dráhy milují! Zkuste čtvrtou Olympijskou výzvu

Pošlete nákres nebo fotku s popisem a odkaz na video, jak dětí dráhu plní. Právě videozáznam je při této výzvě obzvlášť důležitý. Fotky se také počítají, ale musí být jasně vidět, co kde a jak žáci dělají. Vytvořte soutěž týmů, závodí 6-8 dětí (3-4 děvčata a 3-4 chlapci). Chceme vidět vaše nápady. Výzva platí od 1.2.-31.3.2024.

Nezapomeňte, že stále běží třetí výzva, a to až do konce února. V této souvislosti připomínáme, že se za zvýhodněných podmínek můžete zúčastnit ČEZ Ski Tour.

A o se celkem v pěti Olympijských výzvách soutěží?

Hlavní výhrou jsou vstupenky na Olympijský festival, který se bude konat v okolí krásného jezera Most. Po dobu olympijských her v Paříži zde bude možné zažít spoustu zábavy, vyzkoušet si celou řadu sportovních disciplín a také potkat naše olympijské medailisty. Školy, které splní všech pět Olympijských výzev, se dostanou do slosování o celkem 150 volných vstupenek na tuhle jedinečnou sportovní akci. Za každou splněnou výzvu navíc získáte 100 zlaťáků, které se započítají na vaše konto v Odměnách pro garanty.

Vítěze první Olympijské výzvy najdete ZDE.

Vítěze druhé Olympijské výzvy potom TADY.