Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Karta žáka

Osobní kód jsme vám zaslali po registraci na uvedený email. Pomocí osobního kódu se přihlásíte do karty žáka (držíme terminologii školního projektu) a můžete zapisovat výsledky disciplín.

Máte ze školy nedokončený Olympijský diplom a chcete získat analýzu sportovních předpokladů a zapojit se do soutěže? Nemusíte se registrovat! Využijte osobní kód pro vstup na kartu žáka, následně zadejte email, na který vám zašleme elektronický Olympijský diplom a doplňte výsledky chybějících disciplín.

Nepamatujete si osobní kód?

Pokud jste se registrovali, najdete osobní kód v mailu, který vám následně přišel. Pokud ho nemůžete najít, kontaktujte nás na infolince +420 720 402 199 nebo na infomailu viceboj@olympic.cz.

Pokud děláte víceboj ve škole, máte osobní kód na všech diplomech. Pokud nemůžete žádný diplom najít, můžete si ho nechat zaslat na mail. Nejdříve vyplňte kraj vaší školy a následně přejděte k ověřovacímu formuláři. V případě potíží nás kontaktujte na infolince +420 720 402 199 nebo na infomailu viceboj@olympic.cz.